Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
ΓΛΥΦΑ - ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ Δρομολόγια
Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος για την Α1, Α2 και Β' κατηγορίας που θα διεξαχθεί στις 8-9/10/2011.
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ευβοίας
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ευβοίας
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4η αγωνιστική ΓΗΠΕΔΟ
8-10-11 4.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
8-10-11 4.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
9-10-11 4.00 Ν. ΑΡΤΑΚΗ ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΡΤΑΚΗΣ
9-10-11 4.00 ΩΡΕΟΙ ΔΡΟΣΙΑ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
9-10-11 4.00 ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΕΝ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΠΟΛ/ΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9-10-11 4.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9-10-11 4.00 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
9-10-11 4.00 ΚΡΙΕΖΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΡΙΕΖΩΝ
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η αγωνιστική
8-10-11 4.00 ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΣΤΕΝΗΣ - ΝΕΟ
8-10-11 4.00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ *
9-10-11 4.00 ΑΙΔΗΨΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΙΔΗΨΟΥ
9-10-11 4.00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
9-10-11 4.00 ΚΑΘΕΝΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ *
9-10-11 4.00 ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΙΣΣΩΝΑ
9-10-11 4.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΤΤΑΛΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
8-10-11 4.00 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΥΛΙΔΑ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
9-10-11 12.00 ΣΚΥΡΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΥΡΟΥ
9-10-11 4.00 ΔΥΣΤΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑ ΔΥΣΤΟΥ
9-10-11 4.00 ΛΗΛΑΝΤΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΦΥΛΛΩΝ
9-10-11 4.00 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΥΛΙΔΑΣ
9-10-11 4.00 ΜΑΡΜΑΡΙ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
9-10-11 4.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
* Θα οριστούν με νεότερο έγγραφο
B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η αγωνιστική
8-10-11 4.00 ΚΑΜΑΡΕΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΥΛΙΔΑΣ
8-10-11 4.00 ΒΟΥΤΑΣ ΑΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΩΝ
8-10-11 4.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
8-10-11 4.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ
9-10-11 11,30 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΠΑΛ
9-10-11 1.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΛΙΜΝΗΣ
9-10-11 1.00 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8-10-11 4.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
8-10-11 4.00 ΑΙΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ ΤΡΑΧΗΛΙ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
8-10-11 4.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΖΑΡΗΤΡΑ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
8-10-11 16,00 ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΟΥΡΝΟΥ
9-10-11 12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
9-10-11 12.30 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΑΠΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
9-10-11 12.30 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η αγωνιστική
9-10-11 11,30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ
9-10-11 12.30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
8-10-11 4.00 ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ
9-10-11 11,30 ΑΛΚΙΜΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ ΒΑΤΩΝΤΑ
9-10-11 4,00 ΟΚΤΩΝΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ



Δημοφιλή σήμερα

Σταύρος Ξαρχάκος - Άλκηστις Πρωτοψάλτη στις Όχθες του Λήλαντος

Σταύρος Ξαρχάκος - Άλκηστις Πρωτοψάλτη στις Όχθες του Λήλαντος

4/6/2018
Η Συνάντηση του Σταύρου Ξαρχάκου με την Άλκηστη Πρωτοψάλτη ήταν τελικά, η συνάντηση που ζητούν όλοι και αυτήν την χρονιά! ...
Νέες θέσεις εργασίας σε Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης

Νέες θέσεις εργασίας σε Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης

13/6/2018
Το νέο φροντιστήριο Πουκαμισάς στον Ωρωπό αναζητά διδακτικό προσωπικό για άμεση πρόσληψη....

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.
3D ΕΠΕ Τέντες Αιδηψού - Σάκης Μοσχόπουλος

Αρχή της σελίδας