Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Επικυρώθηκαν από την ΕΚΑΠ οι υποψηφιότητες για το 9ο Συνέδριο του ΠΑΣΟΚ και για το Συνέδριο της Νεολαίας του ΠΑΣΟΚ.
Εκλογές ΠΑΣΟΚ
Εκλογές ΠΑΣΟΚ

Υπενθυμίζουμε ότι η ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί σε 14 Εκλογικά Κέντρα σε όλο το Νομό από τις 8.00 π.μ. έως και τις 7.00 μ.μ. αύριο Κυριακή 24/2/2013.

Ο κατάλογος των υποψηφίων Συνέδρων για το νομό της Εύβοιας , ανά Καλλικρατικό Δήμο είναι:

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 9Ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ:

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΑΤΖΙΝΑ ΜΑΡΙΑ
  2. ΓΙΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΚΑΡΑΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  6. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΜΑΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ
  9. ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  10. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΠΑΝΑ ΕΥΘΑΛΙΑ
  12. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΡΟΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  14. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  15. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  16. ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΗΜΟΥ ΣΚΥΡΟΥ

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  2. ΤΣΟΥΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

  1. ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΑΠΙΑ -ΔΙΡΦΥΩΝ

  1. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  2. ΚΟΡΔΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
  3. ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΟΥΤΣΑΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  5. ΚΟΥΤΣΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
  7. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  9. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  10. ΣΕΛΕΒΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΥΜΗΣ -ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  5. ΚΟΤΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  7. ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
  10. ΧΑΡΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΙΣΤΙΑΙΑΣ

  1. ΒΑΡΣΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  2. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΟΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  5. ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  6. ΜΑΤΑΚΙΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
  7. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑ
  8. ΒΑΡΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  9. ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  10. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  11. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ –ΛΙΜΝΗΣ –ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ

  1. ΔΑΝΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
  2. ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  4. ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΤΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΣΟΚ:

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

  1. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΒΙΕΝΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  4. ΒΙΕΝΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  7. ΓΙΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ
  9. ΚΑΡΑΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  10. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ
  12. ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
  13. ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  14. ΠΑΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  15. ΠΟΤΗΡΙΑΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  16. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ –ΛΙΜΝΗΣ –ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ

  1. ΔΑΝΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
  2. ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΤΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΥΜΗΣ -ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  2. ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  3. ΚΟΤΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΠΗΛΙΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  5. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  6. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΚΟΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑ

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
  3. ΦΙΝΤΡΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΑΠΙΑ -ΔΙΡΦΥΩΝ

  1. ΑΛ ΜΑΣΡΙ ΤΑΜΕΡ
  2. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  3. ΔΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
  4. ΔΑΛΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
  5. ΚΟΥΤΣΑΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  6. ΚΟΥΤΣΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Αρχή της σελίδας