Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Οι εκλογές θα διεξαχθούν στις 24 Νοεμβρίου.
Γιώργος Μπουραντάς
Γιώργος Μπουραντάς

Οι υποψήφιοι για τα αξιώματα μέλους της Αντιπροσωπείας του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας από το Νομό Ευβοίας, που θα συμμετέχουν στις εκλογές της 24 Νοεμβρίου 2013 είναι οι παρακάτω:

Συνδυασμός: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΑΚΜΗ)

1 . ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Χ.

2 . ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.

Συνδυασμός: ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

1 . ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.

2 . ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.

3 . ΚΩΣΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Π.

Συνδυασμός: ΔΗ.ΠΑ.Μ. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)

1 . ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.

2 . ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.

3 . ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.

Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.

2 . ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.

3 . ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μ.

Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗΣΥΜ)

1 . ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.

2 . ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.

3 . ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.

Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία

1 . ΠΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ.

2 . ΣΕΛΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.

3 . ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Θ.

Συνδυασμός: ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)

1 . ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε.

Συνδυασμός: ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ

1 . ΛΕΩΝ ΙΩΑΝΝΑ Ε

Συνδυασμός: ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

1 . ΤΣΟΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.

Συνδυασμός: ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΧΑΤΖΗΠΑΚΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ν.

Συνδυασμός: ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΖΑΦΕΙΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.

2 . ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΛΑΖΑΡΟΣ Κ.

Για την Αντιπροσωπεία του ΤΕΕ κάθε ψηφοφόρος ψηφίζει, από το συνδυασμό της προτίμησης του, τους υποψήφιους που αντιστοιχούν στο Περιφερειακό Τμήμα ή την εξομοιούμενη με Τμήμα Περιφέρεια, μέσα στην περιοχή που ψηφίζει.

Αναλυτικά οι σταυροί προτίμησης που μπορεί να βάλει ένας ψηφοφόρος στο ψηφοδέλτιο της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ είναι, για κάθε Τμήμα ή εξομοιούμενη με Τμήμα Περιφέρεια, όπως παρακάτω:

1. Νομός Αττικής μέχρι 25
2. Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας » 12
3. Τμήμα Δυτικής Ελλάδας » 4
4. Τμήμα Θράκης » 2
5. Τμήμα Ανατολικής Μακεδονίας » 2
6. Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας » 2
7. Τμήμα Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας » 3
8. Τμήμα Νομού Μαγνησίας » 2
9. Τμήμα Ανατολικής Στερεός Ελλάδας » 2
10. Τμήμα Ηπείρου » 2
11. Τμήμα Νομού Δωδεκανήσου » 1
12. Τμήμα Ανατολικής Κρήτης » 2
13. Τμήμα Δυτικής Κρήτης » 2
14. Τμήμα Πελοποννήσου » 2
15. Τμήμα Νομού Κέρκυρας » 1
16. Τμήμα Νομού Αιτωλοακαρνανίας » 1
17. Τμήμα Βορειοανατολικού Αιγαίου » 2
18. Τμήμα Νομού Ευβοίας » 1
19. Νομός Κυκλάδων » 1

Ακόμα μπορεί να βάλει και μέχρι τρεις (3) σταυρούς προτίμησης σε υποψήφιους άλλων Περιφερειών του ίδιου συνδυασμού.

Ο Πρόεδρος της ΔΕ

Γιώργος Μπουραντάς




Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.
Ιχθυοπωλείο Νικόλας - Χαλκίδα

Αρχή της σελίδας