Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Τους 48 πρώτους υποψήφιους του συνδυασμού του Πρωτοβουλία Ενεργών Πολιτών Λαμίας, ανακοίνωσε ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος δήμαρχος Λαμίας Παναγιώτης Στασινός.
Πρωτοβουλία Ενεργών Πολιτών Λαμίας
Πρωτοβουλία Ενεργών Πολιτών Λαμίας

Τα ονόματα που θα στελεχώσουν το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του είναι τα ακόλουθα:

1. Αδαμόπουλος Γιώργος, Συνταξιούχος Πυροσβεστικού Σώματος
2. Αθανασόπουλος Γεράσιμος, Πολιτικός Μηχανικός
3. Αναγνωστόπουλος, Γιώργος Παιδίατρος
4. Γαλάνης Θανάσης, Συνταξιούχος τραπεζοϋπάλληλος
5. Γιάννακας Γιώργος, Καθηγητής φυσικός
6. Γκέκας Γιώργος, Καθηγητής φυσικής αγωγής
7. Γκόγκος Απολλώνιος-Ευάγγελος, Ελεύθερος επαγγελματίας
8. Γρίβα Έφη, Καθηγήτρια φιλόλογος
9. Γρίβα Δήμητρα, Ιδιωτική Υπάλληλος
10. Δημάδη Σπυριδούλα, Έμπορος
11. Ευθυμίου Καλλιόπη, Οικιακά
12. Κάβουρα Βικτώρια, Μάρκετιγκ - Διοίκηση Επιχειρήσεων
13. Καλλιώρας Γιώργος, Απόστρατος αξίωμ. Πολεμικού Ναυτικού
14. Καλοδήμος Δημήτρης, Καθηγητής φυσικός
15. Κοτσαρίδα-Παπαδημητρίου, Ευαγγελία Οικιακά 
16. Κουβέλης Κώστας, Υπάλληλος ΟΤΕ
17. Κούτσικος Γιάννης, Ιδιωτικός υπάλληλος
18. Κύρκος Γιάννης, Ιδιωτικός υπάλληλος
19. Κύρκου Δέσποινα, Ιδιωτική υπάλληλος
20. Κωστόπουλος Λεωνίδας, Φοροτεχνικός - λογιστής
21. Κωστοπούλου Ιωάννα, Φοιτήτρια
22. Λαινά – Αναγνωστοπούλου, Οδοντίατρος
23. Λεκάκη Ελένη, Ασφαλιστική σύμβουλος
24. Μαλάμος Γιάννης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
25. Μανίκας Νεοκλής, Τεχνολόγος μηχανικός
26. Μερτζάνη Βασιλική, Δημόσιος υπάλληλος
27. Μητσογιάννης Αριστείδης, Μηχανολόγος μηχανικός
28. Μπαλατσούρας Κώστας, Συνταξιούχος υπάλλ ΟΤΕ
29. Μπαξεβανάκη Τάνια, Καθηγήτρια Πληροφορικής
30. Μπλούκας Γιώργος, Ηλεκτρολόγος μηχανικός
31. Μυλωνά Ισμήνη, Καθηγήτρια φυσικός
32. Ξαρχά Ευθυμία, Έμπορος
33. Ξαρχάς Αθανάσιος, Έμπορος
34. Παπαδημητρίου Μαρία, Δημόσιος υπάλληλος
35. Πασαπόρτη Βίκυ, Συνταξιούχος δημοτική υπάλληλος
36. Παύλου Παναγιώτης, Συνταξιούχος
37. Πάπουτσας Θωμάς, Μηχανικός ΗΥ - καθηγητής
38. Ρούσκας Νίκος, Καθηγητής Κοινωνιολόγος
39. Σακκά Κατερίνα, Οικιακά
40. Σουλιώτης Νίκος, Οπωροπώλης
41. Σουλόπουλος Ρώδης, Τεχνικός δικτύων τηλεπικοινωνιών
42. Σπανός Ευστάθιος, Ιδιωτικός υπάλληλος
43. Σταμέλλος Στέφανος, Συνταξιούχος υπάλληλος ΟΤΕ
44. Στασινού Σοφιάννα, Καθηγήτρια φυσικής αγωγής
45. Στρωματιάς Γιάννης, Δικηγόρος
46. Τερτίγκας Φώτης, Επιχειρηματίας
47. Χαλεπλή Αικατερίνη, Οικιακά
48. Χαντζή – Γιάννακα Ιωάννα, Καθηγήτρια φιλόλογος




Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Αρχή της σελίδας