Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Ο υποψήφιος δήμαρχος Χαλκίδας με τον συνδυασμό «Γέφυρα προόδου και ελπίδας», Χρήστος Παγώνης κατέθεσε εχθές αργά στα δικαστήρια Χαλκίδας το ψηφοδέλτιο του.
Ο Χρήστος Παγώνης κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του
Ο Χρήστος Παγώνης κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του

Ο Χρήστος Παγώνης συνοδευόταν από τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους του.

Όνομα Συνδυασμού:
Γέφυρα προόδου και ελπίδας

ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Χαλκιδέων (Έδρα: Χαλκίδα)

Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΒΟΥΡΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Φωτίου
  3. ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα

Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΒΕΡΟΝΙΚΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Παναγιώτη
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  4. ΚΟΥΡΕΜΕΝΤΖΑ - ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  6. ΜΑΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπύρου
  7. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΙΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  2. ΚΑΛΠΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Παναγιώτη
  3. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  5. ΚΟΡΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  6. ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κλέαρχου
  7. ΚΟΥΚΟΥΖΑ - ΚΟΝΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Φωτίου
  8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταμούλη
  9. ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  10. ΜΠΑΚΛΑΓΕΜΕΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη
  11. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  12. ΣΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  13. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  14. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χαραλάμπους
  15. ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) σύζυγος Παναγιώτη
  3. ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  4. ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου
  5. ΜΙΤΖΙΦΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του Αλεξάνδρου
  6. ΤΣΑΛΔΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Αχιλλέα

Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βελισσαρίου
  4. ΑΦΕΝΤΑΚΗ - ΧΑΛΕΠΑ ΕΛΕΝΗ σύζυγος Ιωάννη
  5. ΒΑΛΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  6. ΒΑΡΒΑΡΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Δημητρίου
  7. ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
  8. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  9. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αυγερινού
  10. ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  11. ΖΑΖΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  12. ΖΛΑΚΩΝΗ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΛΙΑΝ) σύζυγος Διονυσίου
  13. ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
  14. ΚΑΘΑΡΟΣΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου
  15. ΚΑΛΑΧΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του Ιωάννη
  16. ΚΑΛΥΒΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευστρατίου
  17. ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Θεοδώρου
  18. ΚΑΡΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αλεξάνδρου
  19. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  20. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αντωνίου
  21. ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  22. ΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΚΑΛΑΜΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου
  23. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  24. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου
  25. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  26. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  27. ΜΠΙΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ σύζυγος Σωτηρίου
  28. ΜΠΙΛΙΑ - ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ σύζυγος Κωνσταντίνου
  29. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  30. ΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  31. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
  32. ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
  33. ΠΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
  34. ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΖΗΣΗΣ του Παναγιώτη
  35. ΤΟΥΧΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  36. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ - ΤΣΑΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) σύζυγος  Ιωάννη
  37. ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  38. ΦΑΦΟΥΤΗ - ΠΑΛΔΕΜΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  39. ΧΑΛΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  40. ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα
  41. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  42. ΨΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αντωνίου
  2. ΔΟΥΓΑΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ σύζυγος Παντελή
  3. ΛΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ματθαίου
  5. ΦΛΕΒΑΡΗ ΝΙΚΗ του Λαζάρου
  6. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ - ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΜΑΙΡΗ σύζυγος Κωνσταντίνου

Δημοτική Κοινότητα Βαθέος

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΘΕΟΥ AΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του Κωνσταντίνου
  2. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΤΙΜΟΣ) του Χρήστου
  3. ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ηλία
  4. ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΘΕΟΝΙΑ του Ανδρέα
  3. ΛΟΥΤΡΟΥΒΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  4. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ - ΚΟΥΚΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ του Κυριάκου
  5. ΠΑΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ - ΚΟΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ σύζυγος Φωτίου
  2. ΓΙΑΓΛΥΤΙΚΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  (ΠΟΠΗ) του Νικολάου
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χρήστου
  4. ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΚΑΡΚΑΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του Νικολάου
  2. ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χρήστου
  3. ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ευαγγέλου
  4. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΑΒΙΔ του Σπυρίδωνα
  5. ΜΑΤΖΑΝΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Νικολάου
  6. ΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

Δημοτική Κοινότητα Νέας Λαμψάκου

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΒΑΡΔΑΞΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ανδρέα
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  3. ΜΟΣΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
  4. ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
  5. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Λάμπρου

Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΔΑΟΥΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου
  2. ΜΕΓΑΛΟΥ - ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αναστασίου
  3. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ – ΚΑΛΤΣΗ ΜΑΡΙΑ σύζυγος Νικολάου
  4. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  5. ΤΣΩΤΣΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Γεωργίου
  6. ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  2. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοχάρη
  4. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Νικολάου
  5. ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
  6. ΚΑΡΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΤΙΟΣ του Νικολάου
  7. ΚΟΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
  8. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ξενοφώντα
  9. ΝΤΟΥΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
  10. ΞΕΦΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου
  11. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  12. ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ιωάννη
  13. ΣΟΥΡΗ - ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του Ιωάννη
  14. ΤΑΝΙΣΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Μιχαήλ
  15. ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  16. ΧΑΛΙΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Αφρατίου

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΟΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΠΙΣΧΙΝΑ ΖΩΗ του Γεωργίου
  4. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου


Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου Παντειχίου (Καλού Χωρίου – Παντειχίου)

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
  2. ΚΑΛΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  3. ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού
  4. ΤΖΑΡΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Λουκισίων (τ. Ανθηδώνας)

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΕΡΜΗΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ σύζυγος Αθανασίου
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Μύτικα

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
  2. ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ σύζυγος  Αθανασίου
  3. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Σωκράτη

Τοπική Κοινότητα Φάρου

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΖΩΗ του Παρασκευά
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  3. ΜΠΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Φύλλων

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ’ αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Σπυρίδωνα
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ζήση
  3. ΜΠΟΥΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αργυρίου
  4. ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου



Δημοφιλή σήμερα

Εγκαίνια νέου καταστήματος Sugarfree στη Χαλκίδα

Εγκαίνια νέου καταστήματος Sugarfree στη Χαλκίδα

13/10/2017
Η γνωστή ελληνική εταιρεία Sugarfree σας προσκαλεί στο νέο της κατάστημα στην Χαλκίδα, Αβάντων 20 σε ένα fashion street event....
Νέα δημοτική πολιτική παράταξη στον Δήμο Κύμης-Αλιβερίου

Νέα δημοτική πολιτική παράταξη στον Δήμο Κύμης-Αλιβερίου

20/10/2017
Μια Ομάδα Πολιτών του Δήμου Κύμης - Αλιβερίου, ανέλαβε την πρωτοβουλία δημιουργίας νέας ανεξάρτητης, Δημοτικής Παράταξης στο Δήμο Κύμης-Αλ...

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Photo Gallery

3D ΕΠΕ Τέντες Αιδηψού - Σάκης Μοσχόπουλος

Αρχή της σελίδας