Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Κατατέθηκε και από το Νίκο Λεβέντη υποψήφιο Δήμαρχο του Δήμου Χαλκιδέων, την Κυριακή 27 Απριλίου, στο Πρωτοδικείο Χαλκίδας, το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του «Ρεύμα Ανατροπής».
Ρεύμα Ανατροπής
Ρεύμα Ανατροπής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΟΡΜΠΑ – ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ

1. ΔΑΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
5. ΤΣΙΓΩΝΗ - ΤΗΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΛΙΟΒΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΓΙΟΧΑΝ) ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΜΑΠΕΝΤΖΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
5. ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΙΤΣΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΙΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
9. ΤΑΠΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
10. ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΖΩΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

1. ΚΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΜΑΜΤΖΑΔΕΡΙΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΛΑΜΑΚΗ (ΜΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΠΡΑΤΣΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
5. ΧΑΝΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
4. ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ – ΠΑΡΙΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΓΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΓΟΥΝΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
8. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ – ΓΡΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11. ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΛΙΒΑΝΙΟΥ - ΓΚΙΚΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
16. ΜΑΛΑΚΤΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
17. ΜΠΑΡΜΠΑ – ΘΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑ (ΛΙΝΑ) συζ. ΙΩΑΝΝΟΥ
18. ΜΠΑΡΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
19. ΜΠΡΑΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20. ΠΑΝΟΥ - ΑΚΡΙΩΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
21. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΡΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
24. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
25. ΣΙΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΣΠΥΡΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ – ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
27. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΤΖΑΦΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΤΖΕΛΦΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΤΗΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
31. ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
32. ΧΑΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
33. ΧΡΥΣΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΠΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΟΣ

1. ΚΟΛΙΟΒΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

1. ΚΑΡΑΚΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΤΡΟΧΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΙΑΣ

1. ΜΙΧΑΛΑΡΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

1. ΓΕΤΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΕΜΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΛΟΠΙΔΑ
4. ΤΣΑΠΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ

1. ΤΣΑΡΔΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΟΣ

1. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΟΥ ΡΟΖΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ

1. ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΠΕΝΥ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΑΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΟΥ – ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
8. ΚΕΤΙΠΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΠΑΧΑΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΑ (ΠΑΡΙ) χήρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10. ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
11. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
12. ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
13. ΤΣΙΤΣΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΡΑΤΙΟΥ

1. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΡΙΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ (ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ)

1. ΜΑΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ (Τ.ΑΝΘΗΔΩΝΑΣ)

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΕΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΤΣΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΕΡΓΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΛΩΝ

1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ




Δημοφιλή σήμερα

Αποτελέσματα εκλογών Επιμελητηρίου Ευβοίας, ποιοι εκλέγονται

Αποτελέσματα εκλογών Επιμελητηρίου Ευβοίας, ποιοι εκλέγονται

10/12/2017
Σαρωτική νίκη της Βούλας Αγιοστρατίτη και οριακά αυτοδυναμία δείχνουν τα μέχρι τώρα αποτελέσματα των εκλογών του Επιμελητηρίου Ευβ...
Η παιδική ταινία «Coco» 3D έρχεται στον Κινηματογράφο ΜΑ.ΓΙΑ movietone

Η παιδική ταινία «Coco» 3D έρχεται στον Κινηματογράφο ΜΑ.ΓΙΑ movietone

11/12/2017
Η παιδική ταινία «Coco» 3D έρχεται στον Κινηματογράφο ΜΑ.ΓΙΑ movietone μόνο την Πέμπτη 14 εώς και την Τετάρτη ...
Ολοκληρώθηκαν οι Εκλογές στο Επιμελητήριο Εύβοιας

Ολοκληρώθηκαν οι Εκλογές στο Επιμελητήριο Εύβοιας

10/12/2017
Την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017 και λίγο μετά τις 19:00 έκλεισαν οι κάλπες για την εκλογική διαδικασία στο Επιμελητήριο Εύβοιας....

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.
3D ΕΠΕ Τέντες Αιδηψού - Σάκης Μοσχόπουλος

Αρχή της σελίδας