Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Το πλήρες ψηφοδέλτιο για το Δήμο Ιστιαίας-Αιδηψού κατέθεσε ο υποψήφιος δήμαρχος με τη Λαϊκή Συσπείρωση Θανάσης Καμαράτος.
Θανάσης Καμαράτος
Θανάσης Καμαράτος

Εκλογική Περιφέρεια Αιδηψού

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΑΠΕΛΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΞΗΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

9. ΣΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

10. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

11. ΦΑΚΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΦΕΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

13. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ -ΖΩΚΑΡΗ ΖΩΪΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αρτεμισίου

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4. ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΑΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΜΟΥΣΜΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΤΡΙΚΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ιστιαίας

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ

3. ΖΑΧΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΑΜΠΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΑΠΟΛΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΑΡΑΒΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΒΙΚΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

11. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

12. ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14. ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λιχάδας

1. ΓΚΕΛΑΜΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ωρεών

1. ΒΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΕΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΒΙΛΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΡΑΠΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΤΣΕΛΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Ιστιαίας

1. ΓΚΑΤΖΟΥΡΗ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΚΑΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΡΑΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Λουτρών Αιδηψού

1. ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

5. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αβγαριάς

1. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ. Εκπρόσωπος

Τοπική Κοινότητα Αγδινών

Τοπική Κοινότητα Αγίου

1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

3. ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΧΡΥΣΑΦΗ- ΜΠΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Αγριοβοτάνου

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ. Εκπρόσωπος

Τοπική Κοινότητα Αρτεμισίου

1. ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψ. Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα Ασμηνίου

1. ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βασιλικών

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΜΑΛΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΝΙΕΡΡΗ ΠΑΡΣΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βουτά

1. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ. Εκπρόσωπος

Τοπική Κοινότητα Γαλατσώνας

Τοπική Κοινότητα Γαλατσάδων

Τοπική Κοινότητα Γερακιούς

1. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Γιάλτρων

1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

2. ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΤΑΦΡΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γουβών

Τοπική Κοινότητα Ελληνικών

1. ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΤΡΙΚΟΡΗ- ΓΚΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καμαρίων

1. ΜΠΟΥΡΓΑΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καστανιώτισσας

1. ΒΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κοκκινομηλέας

Τοπική Κοινότητα Κρυονερίτη

Τοπική Κοινότητα Λιχάδας

Τοπική Κοινότητα Μηλεών

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μονοκαρυάς

Τοπική Κοινότητα Ν. Πύργου

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ταξιάρχη

1. ΚΑΠΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΛΕΑΡΧΟΥ

2. ΛΟΥΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΟΣΧΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ωρεών

1. ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΖΑΧΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ




Δημοφιλή σήμερα

Με 230 πιστούς η 2η προσκυνηματική εκδρομή της Π.Ε. Ευβοίας προς τον Άγιο Ιωάννη το Ρώσσο

Με 230 πιστούς η 2η προσκυνηματική εκδρομή της Π.Ε. Ευβοίας προς τον Άγιο Ιωάννη το Ρώσσο

23/05/2017
Με 230 πιστούς πραγματοποιήθηκε η δεύτερη προσκυνηματική εκδρομή της Περ...
Τίμησε τη Μάχη της Κρήτης ο Σύλλογος Κρητών Ευβοίας «Ο Ψηλορείτης»

Τίμησε τη Μάχη της Κρήτης ο Σύλλογος Κρητών Ευβοίας «Ο Ψηλορείτης»

22/05/2017
Με μία πολύ όμορφη εκδήλωση στην ταβέρνα Πύργος στο Γυμνό Ευβοίας, τίμησε τη Μάχη της Κρήτης, την Κυριακή 21 Μαΐου, ο ...

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Αρχή της σελίδας