Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Κατατέθηκε την Κυριακή 27 Απριλίου το ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης Νέος Δήμος Νέο Ξεκίνημα από τον επικεφαλής του συνδυασμού και Υπ Δήμαρχο κ Ραβιόλο Λεύτερη.
Λευτέρης Ραβιόλος
Λευτέρης Ραβιόλος

Ο κ Ραβιόλος δήλωσε: «Καταθέσαμε σήμερα το ενωτικό πολυσυλλεκτικό αντιπροσωπευτικό ψηφοδέλτιο της δημοτικής μας παράταξης. Ο αγώνας μας για την αλλαγή στο δήμο μας θα είναι έντιμος και καθαρός. Με προτάσεις και επιχειρήματα θα αγωνιστούμε μέχρι την ημέρα των εκλογών για να αλλάξουμε επιτέλους σελίδα. Η μαζική  και αβίαστη συμμετοχή στην προσπάθειά μας επιβραβεύει τον αγώνα μας και μας δίνει δύναμη για τη συνέχεια και την τελική νίκη στις εκλογές της 18ης Μαϊου».

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΑΒΙΟΛΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

1. ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΛΑΧΟΥ - ΣΑΚΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΟΣΣΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΓΑΣΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΙΠΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΓΚΙΒΙΣΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΔΙΓΑΛΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10.  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΖΕΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
12.ΖΟΡΜΠΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΝΕΛΛΟΥ - ΧΟΥΝΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΑΡΑΜΠΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΚΟΡΑΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
17. ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
18. ΜΠΑΧΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΜΠΕΡΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20. ΜΠΟΥΡΝΟΥΣΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
21. ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΗ
22. ΝΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
27. ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28. ΤΖΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
29. ΤΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΤΟΥΡΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΗΡΕΑ

  1. ΑΡΑΜΠΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

1. ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΑΛΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΙΑΓΚΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΡΩΝ

  1.  ΑΛΟΥΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΕΜΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΖΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΕΝΤΙΣΤΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΆΓΓΕΛΟΥ
  6. ΛΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΖΑΧΑΡΙΑ
  7. ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΣΤΟΥΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΤΟΛΙΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

1. ΒΕΡΟΥΧΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΜΙΛΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΠΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ
6. ΣΥΝΤΕΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
 
1. ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

1. ΓΚΙΛΙΠΑΘΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΟΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΚΤΑΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

1. ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΡΩΝ
1. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΗΛΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΤΟΤΟΥ - ΦΑΚΙΩΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΗΡΕΑ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
2. ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
1. ΛΙΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΑΣΤΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΠΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

1. ΚΟΛΟΜΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2.ΜΠΑΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

  1. ΚΙΟΥΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΥΛΩΝΑΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

  1. ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΥΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΗΡΕΑΣ

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΜΕΛΙΣΣΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

1. ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΜΕΣΟΧΩΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΡΕΩΝ

  1. ΑΔΑΜ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗ - ΚΕΛΛΗ ΈΛΛΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΡΑΠΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΜΥΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

  1. ΚΡΙΣΙΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΕΡΕΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΡΕΩΝ

  1. ΑΡΧΟΝΤΗ  ΣΟΦΙΑ του ΓΚΙΚΑ
  2. ΠΗΛΙΧΟΥ-ΠΕΠΠΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΤΕΣΣΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΟΣΜΑ
  4. ΤΡΑΧΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

  1. ΤΟΥΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΨΑΡΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΤΖΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΟΛΥΠΟΤΑΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΡΕΩΝ

  1. ΔΗΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΣΤΟΥΠΠΑΙΩΝ  ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

  1. ΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΣΤΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΡΕΩΝ

  1. ΑΛΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ- ΖΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΣΑΚΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΣΑΜΟΥΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Δημοφιλή σήμερα

Ένας Ευβοιώτης στην λίστα με τα νέα στελέχη που εισέρχονται στη Ν.Δ

Ένας Ευβοιώτης στην λίστα με τα νέα στελέχη που εισέρχονται στη Ν.Δ

15/01/2017
Ο Πολιτικός Επιστήμων Ιωάννης Μανώλης, που κατάγεται από το Μαρμάρι Εύβοιας, πέρασε όλα τα στάδια της διαδικασίας τω...
Εξέλεξε νέο ΔΣ ο Σύλλογος Κρητών Ευβοίας «Ο Ψηλορείτης»

Εξέλεξε νέο ΔΣ ο Σύλλογος Κρητών Ευβοίας «Ο Ψηλορείτης»

15/01/2017
Νέο ΔΣ εξέλεξε την Κυριακή 15 Ιανουαρίου ο Σύλλογος Κρητών Ευβοίας «Ο Ψηλορείτης»....
Επιτήδειοι παριστάνουν τους δικηγόρους και παραπλανούν πολίτες στην Εύβοια

Επιτήδειοι παριστάνουν τους δικηγόρους και παραπλανούν πολίτες στην Εύβοια

14/01/2017
Επιστολή αναφορικά με τους επιτήδειους που παριστάνουν τους δικηγόρους και προσφέρουν φθηνές και ταχεί...

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Αρχή της σελίδας