Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Ο Δήμαρχος Κύμης – Αλιβερίου και επικεφαλής του συνδυασμού «ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ για το Δήμο Κύμης- Αλιβερίου» κατέθεσε τον συνδυασμό την Κυριακή 27 Απριλίου στις 13:30 στο Πρωτοδικείο Χαλκίδας.
Νέοι Ορίζοντες
Νέοι Ορίζοντες

Πρόκειται για το μοναδικό υπερπλήρη συνδυασμό με 210 άτομα που υποβλήθηκε για το Δήμο, καθότι οι υπόλοιποι υπολείπονται του μέγιστου αριθμού υποψηφίων, που είναι για το Δήμο 210.

ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΥΛΩΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΜΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΤΣΙΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  4. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΟΘΗΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΡΗΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  7. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΣΤΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΕΡΑΣΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΡΕΓΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΑΡΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΤΣΙΓΚΡΟΥ-ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΤΣΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ(ΛΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΟΥΪΜΗΤΖΗ-ΣΤΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΛΟΡΕΝΤΖΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΜΠΑΤΣΑ-ΘΩΜΑ ΑΡΕΤΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  9. ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  10. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  11. ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  12. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΣΤΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΑΜΥΝΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΣΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΓΑΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΔΔΙΤΗ - ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ ΦΩΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΤΖΑ - ΧΟΥΧΟΥΜΗ ΣΟΦΙΑ συζ.ΚΩΝ/ΝΟΣ
  9. ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΜΕΞΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΜΠΑΤΣΑΚΟΥΤΣΑ ΖΩΗ συζ.ΚΩΝ/ΝΟΣ
  13. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  14. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΣΤΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΧΑΪΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΟΤΣΗ - ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ συζ.ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΣΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΔΑΦΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  4. ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΥ-ΤΣΑΚΟΥΜΑΝΗ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ συζ.ΚΩΝ/ΝΟΣ
  5. ΤΣΙΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΥΔΡΑΙΟΥ- ΜΠΑΣΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΥΡΚΟΥ - ΧΡΟΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  3. ΠΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΟΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΜΟΣΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΤΣΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ(ΒΟΥΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΤΑΜΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  2. ΜΠΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ(ΛΙΤΣΑ) συζ.ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΡΟΥΠΑ - ΚΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ συζ.ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΟΥΡΟΥΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΜΟΣΧΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ(ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΠΡΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΗ συζ.ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΝΤΙΝΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ.ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΦΟΥΑΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΓΚΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΚΑΞΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  3. ΦΩΤΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  4. ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΙΤΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΑΡΛΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ.ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΕΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΙΛΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ συζ.ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΑΛΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΡΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΥΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΙΛΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΝΟΡΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΠΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΡΑΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΝΟΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΑΡΡΟΥΝΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΚΑΛΦΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΧΡΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ συζ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΝΙΤΤΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΟΥΡΟΥΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΗΠΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΑΡΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΖΩΗ
  2. ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΖΕΡΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΪΠΕΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΘΗΝΑ συζ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
  2. ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΙΕΖΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΠΟΥΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΕΤΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΨΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΚΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΟΧΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΥΚΟΒΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΦΥΡΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΛΟΥΚΑ - ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΟΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΤΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΠΟΥΡΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΜΕΡΤΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΡΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΚΤΩΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΓΟΥΝΑΡΗ - ΚΡΣΤΙΤΣ ΚΡΣΤΑΝΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) συζ.ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΑΜΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΛΙΘΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΛΕΙΩ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΥΡΝΙΑΤΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΟΥΦΟΥ -ΜΑΡΙΝΑΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΣΑΚΛΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. 'ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΧΑΪΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ - ΑΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΤΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΚΚΑΛΑ-ΜΕΛΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΚΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΕΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
  4. ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΦΡΥΓΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  2. ΚΑΔΔΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΛΟΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΟΛΟΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΥΤΣΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΣΚΟΥΡΛΗ ΕΛΕΝΗ συζ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΡΟΥΣΣΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ(ΤΟΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Δημοφιλή σήμερα

Έξι θέσεις εργασίας στο Δήμο Χαλκιδέων

Έξι θέσεις εργασίας στο Δήμο Χαλκιδέων

18/01/2017
Την προκήρυξη έξι θέσεων εργασίας με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, ανακοίνωσε ο ΔΟΠΠΑΧ....
Η ταινία «Η Ρόζα της Σμύρνης» στον κινηματογράφο ΜΑ.ΓΙΑ movietone στη Χαλκίδα

Η ταινία «Η Ρόζα της Σμύρνης» στον κινηματογράφο ΜΑ.ΓΙΑ movietone στη Χαλκίδα

17/01/2017
Η ταινία «Η Ρόζα της Σμύρνης» επιστρέφει στον κινηματογράφο ΜΑ.ΓΙΑ movietone στη Χαλκίδα, αφού θ...
Απέτρεψε εκ νέου την έναρξη των εργασιών εγκατάστασης διοδίων στη Χαλκίδα ο Χρήστος Παγώνης

Απέτρεψε εκ νέου την έναρξη των εργασιών εγκατάστασης διοδίων στη Χαλκίδα ο Χρήστος Παγώνης

18/01/2017
Νέος συναγερμός «χτύπησε» την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου, καθώς συνεργεία...

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Αρχή της σελίδας