Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Κατατέθηκε την Κυριακή 27 Απριλίου στο Πρωτοδικείο Λαμίας το ψηφοδέλτιο Ενεργοί Πολίτες Στερεάς Ελλάδας.
Ενεργοί Πολίτες Στερεάς
Ενεργοί Πολίτες Στερεάς

Περιφερειακή Ενότητα Εύβοιας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης : Κατσούλης Δημήτριος του Ιωάννη

Νομικός, τέως Δήμαρχος Αυλώνος Ευβοίας (2003-2010). Μέλος Δ.Σ. ΤΕΔΚ ν. Ευβοίας (1999-2006), Ειδικός Συνεργάτης Υπουργείου Εσωτερικών (1996-2002), Πρόεδρος Επιτροπής για την εκπόνηση και Συντονιστής της Ομάδας Διοίκησης Έργου για την εφαρμογή του Προγράμματος «Ιωάννης Καποδίστριας». Επιστημονικός Σύμβουλος φορέων τοπικής αυτοδιοίκησης.

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. Ασλαματζίδου - Λύκου Κωνσταντίνα του Παύλου, Ιδιοκτήτρια Τουριστικής Επιχείρησης στην Μουρτερή Οκτωνιάς
  2. Γρηγορίου Αντώνιος του Κωνσταντίνου, Συνταξιούχος από  τα Τσιμέντα Χαλκίδας
  3. Δροσάτου Δέσποινα του Γεωργίου, Καθηγήτρια Αγγλικών, Αντιπρόεδρος Δ.Σ.  ΔΗ.Κ.Ε.ΠΕ.ΠΟ Κύμης – Αλιβερίου, Συντονίστρια Ακαδημίας
  4. Ζαχαροπούλου Κυριακούλα(Κική) του Κωνσταντίνου, Ιδιωτική Υπάλληλος, π. Υπεύθυνη Λογιστηρίου Βιομηχανικής Επιχείρησης
    Καπράλος Ηλίας του Παναγιώτη, Συνταξιούχος Δασολόγος, Πρώην Διευθυντής Δασών Ευβοίας, Βοιωτίας, Φωκίδος
  5. Καραγιάννη - Αλατά Ελένη του Δημητρίου, Συνταξιούχος Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης
  6. Καραδήμος Αγγελος (Άτζι) του Αντωνίου,Αγρότης Παραγωγός, Ξυλουργός
  7. Καραϊσκου Φωτεινή του Νικολάου, Ιδιωτική Υπάλληλος
  8. Καρκαλέτσης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου, Άνεργος, Απόφοιτος ΑΤΕΙ Ηλεκτρονικής
  9. Κιούσης Αθανάσιος του Δημητρίου, Εργοδηγός Μεταλλειολόγος
  10. Κονδύλη Φρόσω του Αναστασίου, Οικιακά
  11. Μάστορης Βασίλειος του Αναστασίου, Φιλόλογος, Διευθυντής Γυμνασίου Κύμης
  12. Μελιώτη Αλεξάνδρα (Αλέκα) του Νικολάου, Καθηγήτρια Αγγλικών
  13. Μπάνος Γεώργιος του Αντωνίου, Αγρότης Παραγωγός
  14. Μπουρμάς Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Γεωργίου, Πολιτικός Μηχανικός
  15. Νικολάου Γεώργιος του Σταματίου, Διοικητικό Στέλεχος «Mediterraneo Hospital»
  16. Παναγιωτόπουλος Ευστάθιος(Στάθης) του Χρήστου, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  17. Πινακούλα - Κατσούλη Ελένη του Δημοσθένη, Τεχνολόγος Τροφίμων ΑΤΕΙ, υπάλληλος ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ
  18. Στεφανής Αθανάσιος (Θανάσης των Όρεων) του Δημητρίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας στο χώρο της εστίασης
  19. Τσάπελης Κυριάκος του Ιωάννη-Νικόλαου, Αρχιτέκτονας Εσωτερικών χώρων
  20. Τσιντσικλόγλου Ιωάννης του Γεωργίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Ηλεκτρονικός
  21. Τσουκαλάς Ευάγγελος του Θεόφιλου, Εκπαιδευτικός, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
  22. Φυλακτός Αριστείδης του Ιωάννη, Οικονομολόγος Δημοτικός Υπάλληλος
  23. Χαϊνά Χρυσάνθη (Ανθή) του Βασιλείου, Γυμνάστρια, Αθλήτρια Μπάσκετ
  24. Χαϊνά Χρυσάνθη(Χρύσα) του Κωνσταντίνου, Αρχιτέκτονας
  25. Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος του Χαραλάμπους, Τεχνολόγος Ηλεκτρολόγος (Α-ΤΕΙ Πειραιά), Άνεργος
  26. Χατζημαργαρίτης Μιχαήλ του Νικολάου, Πρώην Αντιδήμαρχος Δήμου Ανθηδώνος
  27. Χατόλα - Αθανασίου Αικατερίνη του Νικολάου, Πολιτική Επιστήμονας, συντ. Ιδιωτική Υπάλληλος
  28. Χροναίου Αικατερίνη (Τζίνα) του Αναστάσιου, Ιδιωτική Υπάλληλος, Πρόεδρος Συλλόγου Αυλωναρίου «Ρέουσα»



Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.
3D ΕΠΕ Τέντες Αιδηψού - Σάκης Μοσχόπουλος

Αρχή της σελίδας