Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
Μέχρι αργά το βράδυ της Κυριακής οι υποψήφιοι κατέθεταν τα ψηφοδέλτιά τους, αφού μέχρι τελευταία στιγμή αρκετοί πάσχιζαν να κλείσουν συνδυασμούς....

Είναι σημαντικό το γεγονός, ότι η πληθώρα υποψηφίων και τα διαφορετικά περιφερειακά και τοπικά τμήματα σε κάθε συνδυασμό μπερδεύουν τους ψηφοφόρους, που φαίνεται να μην έχουν κατανοήσει το νέο τρόπο με τον οποίο καλούνται 7 Νοέμβρη να ψηφίσουν.
Έτοιμα τα ψηφοδέλτια των συνδυασμών
Έτοιμα τα ψηφοδέλτια των συνδυασμών

Διαβάστε τα ψηφοδέλτια των Συνδυασμών που κατατέθηκαν.

Με 41 υποψήφιους κατεβαίνει στις εκλογές ο υποψήφιος Δήμαρχος Χαλκίδας, Γιώργος Βλαχογιώργος, ο οποίος κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού του "Ρεύμα Ευρίπου" το Σάββατο.

Οι υποψήφιοι του Συνδυασμού "Ρεύμα Ευρίπου" με επικεφαλής τον Γιώργο Βλαχογιώργο είναι οι εξής:

Περιφέρεια Χαλκίδας

1. Αθανασίου Κυριακή
2. Ακριώτου Θεοδώρα
3. Αλεξίου Βασίλης
4. Βούλγαρης Κώστας
5. Βασιλείου Παναγιώτης
6. Γιαμά Αικατερίνη
7. Δημάκος Κώστας
8. Θεοχάρης Βαγγέλης
9. Ιωάννου Δημήτρης
10. Κασάρα Χρυσούλα
11.  Κολώνια Ροζίνα
12. Κότσαρης Γιώργος
13.  Κουτρουμπής Λάμπρος
14. Λεβέντης Κώστας
15.  Λιβανίου Ζωή
16.  Μαλακτάρης Σταύρος
17. Μαρκόπουλος Χρήστος
18. Μόκκα Ειρήνη
19.  Μποτσιβάλη Λαμπρινή
20.  Πουλιανίτου Σπυριδούλα (Ρούλα)
21. Ρουμελιωτάκης Θοδωρής
22.  Σιαμανδούρος Τάσος
23.  Ταπούτη Ειρήνη
24. Τζελφέ Καίτη
25.  Τήνιος Γιάννης
26. Τούσας Άρης
27. Χαλαστή Μαρία

Περιφέρεια Ανθηδώνος

1. Δέδες Γιάννης
2. Παζβαντίδης Πέτρος
3. Παπαϊωάννου Λουκία – Μαρία

Περιφέρεια Αυλίδας

1. Ματσουκατίδη Ρόζα – Μαρία
2. Παππάς Κώστας
3. Τσιγώνη Ειρήνη

Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού
1. Αλεξίου Αμαλία
2. Σκλαβούνος Γιώργος
3. Σιρόπουλος Νίκος

Δημοτική Κοινότητα Ν.Αρτάκης

1. Δροσάτος Παναγιώτης
2. Παπανάγνου Παρασκευή
3. Χανλίδου Αλέκα

Τοπική Κοινότητα Λουκισσίων

1. Παπανικολάου Νίκος

Τοπική Κοινότητα Ν.Λαμψάκου

1. Βλαχογιώργου – Νίκα Αργυρώ

Την Κυριακή 17-10-2010 και ώρα 20:00 μ.μ. ο υποψήφιος Δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Δημ. Παγώνης κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Χαλκίδας τη γραπτή δήλωση για την ανακήρυξη του Συνδυασμού «ΓΕΦΥΡΑ ΠΡΟΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ», του οποίου είναι επικεφαλής.

Οι υποψήφιοι του Συνδυασμού του Χρήστου Παγώνη είναι οι εξής:

Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος
Βελής Ιωάννης του Βελισσαρίου (Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος)
Ρουμπής Αναστάσιος του Αποστόλου (Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος)
Σοφία Σωτηρία του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος)
Τανάγρα Πολυξένη (Τζένη) του Μιχαήλ(Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος)
Χατζημαργαρίτης Μιχαήλ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ανθηδώνος)
Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος
Βερονικιάτης Δημήτριος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος)
Γιαννούκος Γεώργιος του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος)
Κυριάκου – Καλαμιώτη Αικατερίνη του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος)
Λαμπροπούλου Ελένη του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος)
Παπαποστόλου Δημήτριος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Αυλίδος)

Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων
Γεωργίου Χρήστος του Θεοδώρου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Γιογιός Γεώργιος του Αλεξάνδρου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Καρυστινός Χρήστος του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Κατσαρής Ευάγγελος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Κόττης Αντώνιος του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Κουσερής Κωνσταντίνος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Κούτουλα Μαρία του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Κωστάλας Γεώργιος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Λουκαδάκη Όλγα του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Μάζης Αναστάσιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)
Σπυριδάκης Αθανάσιος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Ληλαντίων)

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης
Βουλέρη-Νίττη Ελένη του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης)
Γεωργαλάς Νικόλαος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης)
Γριβάκης Ιωάννης του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης)
Μπλατσιώτης Χρήστος του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης)
Οκτωνιάτη-Τάρλα Παναγιώτα του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης)
Στραφιώτης Αθανάσιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης)

Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων
Αδάμ Ιωάννης του Αθηναίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Αναγνωστάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Βάγιας Αθανάσιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Βαρβάρου-Οικονόμου Ευφροσύνη (Έφη) του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Βουζαράς Σταύρος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Βούλγαρης Χαράλαμπος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Βουρδάνος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Γαλανόπουλος Νικόλαος του Αναστασίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Γερογιάννη Μαρία του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Γιαννούκος Γεώργιος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Δαύρης Αλέξανδρος του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Δημητρίου Βαλεντίνη (Βάλια) του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Ζωγράφου-Παπαδοπούλου Παρασκευή του Αχιλλέα (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Καζάνας Γεώργιος του Σταματίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Καζάνη Αικατερίνη του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Καραπετάκου-Παπουτσή Βασιλική (Βάσω) του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Καρατσόλιας Αθανάσιος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Καρκαντελίδης Διαμαντής του Θεοδώρου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Καρλής Χαράλαμπος του Αλεξάνδρου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Κουράκης Εμμανουήλ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Κουταλιανός Νικόλαος του Θεοδοσίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Μαργαρίτης Νικόλαος του Στυλιανού (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Μαρμαρινός Αναστάσιος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Μητροπέτρος Δημήτριος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Μουτσινάς Γεώργιος-Εφραίμ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Μπαϊμπάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Ντάλης Γεώργιος του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Παπανικολάου Μαρία του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Τανισκίδης Σταύρος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Τουχτίδης Βασίλειος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Τριμίντζιος Ιωάννης του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Τσάλλας Αθανάσιος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Φαφούτη – Παλδεμτζή Αικατερίνη του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Χατζη-Ησαΐα – Ελευθερίαδη Βασιλική (Βάσω) του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)
Ψύχας Γέωργιος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων)

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου
Κούκουζα Κυριακή του Φωτίου (Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου)
Πετράκης Κωνσταντίνος του Ματθαίου (Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου)
Πιτσινής Ευάγγελος του Δημητρίου (Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου)
Ταρνανά-Βλάχου Ανθούλα του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου)
Φλεβάρη Νίκη του Λαζάρου (Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου)
Χριστοφορίδης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου (Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου)

Δημοτική Κοινότητα Βαθέος
Ζιαζιά Ειρήνη του Δημητρίου (Δημοτική Κοινότητα Βαθέος)
Καψάλα Ευαγγελία του Χρήστου (Δημοτική Κοινότητα Βαθέος)
Λεοντάρης Ηλίας του Αναστασίου (Δημοτική Κοινότητα Βαθέος)
Μανιάτης Κλεάνθης του Ανδρέα (Δημοτική Κοινότητα Βαθέος)
Μπουζίκας Σπυρίδων του Ηλία (Δημοτική Κοινότητα Βαθέος)
Φεργάδης Αργύριος του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα Βαθέος)

Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού
Θεοδώρου Σταύρος του Χρίστου (Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού)
Μπενέτου-Σαββοπούλου Ευθυμία (Έφη) του Δημητρίου (Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού)
Μωλές Αντώνιος του Ιωάννη (Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού)
Παγώνης Νικόλαος του Εμμανουήλ (Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού)
Παπαγεωργίου Μαρία του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού)
Ροκκάκης Ιωάννης του Αριστείδη (Δημοτική Κοινότητα Βασιλικού)

Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς
Αντωνόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη (Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς)
Αφένδρας Δημήτριος του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς)
Βούργας Χαράλαμπος του Παναγιώτη (Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς)
Καρέγλη Χρυσούλα του Χριστοφόρου (Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς)
Κόλια-Δήμου Ελένη του Παύλου (Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς)
Πίττας Σταμάτιος του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς)

Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης
Γκέκας Γεώργιος του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης)
Ιωσήφ Αντώνιος του Βασιλείου (Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης)
Κικίδη Ελένη του Θωμά (Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης)
Κορδέλης Θωμάς του Στεργίου (Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης)
Ματζάνα Ζαφειρία (Ρούλα) του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης)
Τσοκάνης Αντώνιος του Λάμπρου (Δημοτική Κοινότητα Νέας Αρτάκης)

Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος
Μεγάλου-Τσαλαπάτη Αγγελική του Αναστασίου (Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος)
Μιχαηλίδου Ιωάννα του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος)
Παπαδόπουλος Γεώργιος του Σάββα (Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος)
Σταματίου- Καλτσή Μαρία του Δημητρίου (Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος)
Τζίμα Στυλιανή του Ελευθερίου (Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος)
Τσώτσος Μαρίνος του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος)

Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων
Αλεξανδρής Ιωάννης του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Ανυφαντής Σωτήριος του Βελισσαρίου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Γιαννάκης Δημήτριος του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Ζυγογιάννης Νικόλαος του Παναγιώτη (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Θεοχάρης Γεώργιος του Θεοχάρη (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Καράβας Παναγιώτης του Μιχαήλ (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Κατσαρής Αντώνιος του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Κοκορδάτος Σπυρίδων του Ιωάννη (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Λίτσας Παναγιώτης του Αθανασίου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Μπαλογιάννης Εμμανουήλ (Μάνος) του Κωνσταντίνος (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Ντούλτσας Νικόλαος του Ευαγγέλου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Ξαρχά Ελένη του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Παύλου Στυλιανή-Ελευθερία του Γεωργίου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Πλαγγούλη Μαργαρίτα του Γρηγορίου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Πουλή Ελισσάβετ (Βέτα) του Νικολάου (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)
Χαλίλη Αποστολίνα (Λίνα) του Ιωάννη (Δημοτική Κοινότητα Χαλκιδέων)

Τοπική Κοινότητα Αφρατίου
Γκάβαλης Ευάγγελος του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα Αφρατίου)
Καρλατήρας Χρήστος του Αθανασίου (Τοπική Κοινότητα Αφρατίου)
Κυτίνος Δημήτριος του Βασιλείου (Τοπική Κοινότητα Αφρατίου)
Λιβάνιου Ανδριανή του Βασιλείου (Τοπική Κοινότητα Αφρατίου)

Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου Παντειχίου (Καλού Χωρίου – Παντειχίου)
Γιαννάκης Ιωάννης του Χρήστου (Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου Παντειχίου (Καλού Χωρίου – Παντειχίου)
Μαρίνης Χρήστος του Σπύρου (Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου Παντειχίου (Καλού Χωρίου – Παντειχίου)
Φράγγη Χρυσάνθη του Ιωάννη (Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου Παντειχίου (Καλού Χωρίου – Παντειχίου)

Τοπική Κοινότητα Λουκισίων (τ.Ανθηδώνας)
Γεωργίου Σωτήριος του Φωτίου (Τοπική Κοινότητα Λουκισίων (τ.Ανθηδώνας)
Ερμηλίου Θεοδώρα του Αριστείδη(Τοπική Κοινότητα Λουκισίων (τ.Ανθηδώνας)
Τουλίτσης Κλήμης του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Λουκισίων (τ.Ανθηδώνας)

Τοπική Κοινότητα Μύτικα
Αφράτη-Βιτζηλαίου Αργυρώ του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Μύτικα)
Δεμερτζής Αθανάσιος του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Μύτικα)
Κωτσαλά-Φούντα Μαρία του Παναγιώτη (Τοπική Κοινότητα Μύτικα)
Σπυριδάκης Νεκτάριος του Στυλιανού (Τοπική Κοινότητα Μύτικα)

Τοπική Κοινότητα Νέας Λαμψάκου
Κατσαρή Παναγιώτα του Ευαγγέλου (Τοπική Κοινότητα Νέας Λαμψάκου)
Μόσχου-Σκουρτοπούλου Αλεξάνδρα του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Νέας Λαμψάκου)
Νταντάκου Βασιλική του Ευαγγέλου (Τοπική Κοινότητα Νέας Λαμψάκου)
Σταματούκος Αθανάσιος του Σταύρου (Τοπική Κοινότητα Νέας Λαμψάκου)

Τοπική Κοινότητα Φάρου
Γιαννάκη – Πολυτήρα Σωτηρία του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Φάρου)
Μεργούπης Γεώργιος του Παναγιώτη (Τοπική Κοινότητα Φάρου)
Μπελιάς Κωνσταντίνος του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα Φάρου)
Σαμπάνης Δημήτριος του Σωτηρίου (Τοπική Κοινότητα Φάρου)

Τοπική Κοινότητα Φύλλων
Αναγνώστου Στυλιανός του Σωτηρίου (Τοπική Κοινότητα Φύλλων)
Βαρσαμά Μαριγώ (Μαρία) του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Φύλλων)
Κουμιανός Δημήτριος του Βασιλείου (Τοπική Κοινότητα Φύλλων)
Σεπετή Βασιλική (Βάσω) του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα Φύλλων)

Οι υποψήφιοι του Συνδυασμού "ΓΕΦΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ-ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ", με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Χαλκίδας, Θανάση Ζεμπίλη είναι οι εξής: 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
1. ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνος)
2. ΚΟΡΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνος)
3. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνος)
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνος)
5. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ
1. ΜΟΥΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Αυλίδος)
2. ΡΗΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Αυλίδος)
3. ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (εκλογική περιφέρεια Αυλίδος)
4. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Αυλίδος)
5. ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Αυλίδος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
2. ΚΑΛΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
3. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
5. ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
6. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
8. ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
9. ΣΕΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
10. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΚΥΡΙΑΚΟΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)
11. ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΑΥΙΔ (εκλογική περιφέρεια Ληλαντίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (εκλογική περιφέρεια Ν. Αρτάκης)
2. ΖΙΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ν. Αρτάκης)
3. ΚΩΣΤΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (εκλογική περιφέρεια Ν. Αρτάκης)
4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ν. Αρτάκης)
5. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ν. Αρτάκης)
6. ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Ν. Αρτάκης)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ
1. ΑΪΔΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΖΗΣΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
3. ΒΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
4. ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
5. ΒΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
6. ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
7. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
8. ΓΚΟΓΚΟΥ - ΛΙΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΒΑΝΑ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (εκλογ. περιφέρεια Χαλκίδας)
9. ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
10. ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ – ΤΖΙΤΖΙΚΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
11. ΖΛΑΚΩΝΗ- ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΛΙΑΝ) ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
12. ΚΑΘΑΡΟΣΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
13. ΚΑΝΑΤΣΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
16. ΛΕΩΝ - ΣΑΛΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
17. ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
18. ΜΑΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
19. ΜΕΡΓΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
20. ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
21. ΜΠΑΜΠΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
22. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
23. ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
24. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
25. ΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
26. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
27. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
28. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
29. ΣΚΛΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
30. ΣΠΑΝΟΣ ΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
31. ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΑΝΤΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
32. ΤΖΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
33. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
34. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
35. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)
36. ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ – ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (εκλογ. περιφέρεια Χαλκίδας)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
4. ΜΠΑΡΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΤΣΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΟΣ
1. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΙΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
4. ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΝΙΚΗΤΑΣ- ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
1. ΚΑΒΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΙΣ
4. ΠΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
6. ΤΣΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΙΑΣ
1. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΡΟΥΚΗ- ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΤΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΡΟΥΣΣΟΥ ΖΩΗ (ΖΩΖΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΖΕΜΑΪΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ
1. ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΤΣΩΛΑ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΜΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΔΙΤΣΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1. ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΑΠΑΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΚΟΥΡΝΗΣ ΦΙΛΑΛΗΘΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΥΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΛΑΓΟΥ- ΣΚΟΝΔΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΑΝΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΛΙΑΜΠΟΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΠΟΓΚΑ ΑΛΚΜΙΝΗ (ΜΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14. ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
15. ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
1. ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
1. ΒΑΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΚΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ (τ. Ανθηδώνας)
1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΡΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΤΣΟΥΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ
1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΚΟΥΜΠΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
1. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ
2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
4. ΜΠΟΥΡΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΟΥ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΘΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΣΑΛΕΜΗ-ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΑΛΕΜΗΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΛΩΝ
1. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΤΤΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ




Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.
3D ΕΠΕ Τέντες Αιδηψού - Σάκης Μοσχόπουλος

Αρχή της σελίδας