Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr
23ο Ατομικό και 9ο Ομαδικό Σχολικό Πρωτάθλημα Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας Σκακιού 2011. Το Ατομικό Περιφερειακό Σχολικό θα διεξαχθεί στο Ξενοδοχείο Παλίρροια στην Χαλκίδα, 12 Μαρτίου 2011.
φωτό απο το Ομαδικό
φωτό απο το Ομαδικό

Με την ευγενική υποστήριξη της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδος της Περιφερειακής Ενότητας Εύβοιας και της Ελληνικής Σκακιστικής Ομοσπονδίας, διεξήχθη με επιτυχία το Σαββατοκύριακο στην αίθουσα συνεδριάσεων της περιφερειακής Ενότητας Εύβοιας, Λ. Χαϊνά 93 στη Χαλκίδα, το 23ο Ατομικό και το 9ο Ομαδικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκακιού Ν. Ευβοίας.

Από την Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία η διοργάνωση είχε ανατεθεί στη Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδας.

Επικεφαλής διαιτητής ορίσθηκε ο κ. Μιχάλης Πρεβενιός με βοηθό τον Γιώργο Κουλαξουζίδη και μαζί με τους συνεργάτες τους Παναγιώτη Γιαννούτσο, Φραντσίσκα Βόλγκυι, Νικολέττα Λαζαρίδου, Άννα Λιόντα, Καλλιόπη Φλωράδη, Κωνσταντίνο Μακρυγιάννη, Ευάγγελο Καλαϊτζή, Κορίνα Ντόβρου, Θεόδωρο Μαρινέλο, Ιωάννη Ντόβρο, Δημήτριο Κήρυκο, Αλέξανδρο Σοϊλεμέζη, έφεραν σε πέρας με απόλυτη επιτυχία και τις δυο διοργανώσεις.

Την διεύθυνση αγώνων είχε ο κ. Γιώργος Τσουνής.
Γραμματεία Διοργάνωσης: Κυρία Νατάσσα Μπαράκου & Κυρία Αναστασία Δούστου.
Φωτογράφος Εκδήλωσης: Αλέξανδρος Τζανέτος.

Στο Ατομικό Πρωτάθλημα το Σάββατο 26 Μαρτίου 2011 πήραν μέρος 156 μαθητές και μαθήτριες από τα Νηπιαγωγεία Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια του Ν. Εύβοιας.
1ου, 2ου , 3ου , 4ου , 7ου , 9ου, 14ου , 15ου , 18ου , 19ου , 20ου 21ου και 26ου Χαλκίδος 1ου Καρύστου, 4ου Ν. Αρτάκης, Αφρατίου, Παραλίας Αυλίδος, Προκοπίου, 1oυ Γυμνασίου, 2ου Γυμνασίου, 3ου Γυμνασίου, Γυμνασίου Βασιλικού, 1ου Λυκείου, 2ου Λυκείου, Γενικού Λυκείου Αμαρύνθου, Γενικού Λυκείου Ψαχνών.

Στην τελετή λήξης που ακολούθησε βραβεύτηκαν οι τρεις πρώτοι της γενικής κατάταξης των 11 κατηγοριών με κύπελλο και μετάλλιο, το πρώτο κορίτσι με κύπελλο και μετάλλιο, το δεύτερο και το τρίτο κορίτσι με μετάλλιο, ενώ δόθηκαν σε όλους τους συμμετέχοντες αναμνηστικά διπλώματα.

Τίμησαν με την παρουσία τους την διοργάνωση και έκαναν απονομές στους νικητές η βουλευτής του ΛΑ.Ο.Σ. κυρία Ουρανία Παπανδρέου και ο Εκπρόσωπος του Αντιπεριφερειάρχη Εύβοιας κ. Νίκος Αγγελής οι οποίοι στους σύντομους χαιρετισμούς τους συνεχάρησαν όλους τους συμμετέχοντες και δήλωσαν αρωγοί στις προσπάθειες της Σκακιστικής Ακαδημίας Χαλκίδας για την ανάπτυξη του σκακιού στην Εύβοια.
Τίμησε με την παρουσία του ο πρώην Υφυπουργός Τουρισμού κ. Αναστάσιος Λιάσκος και ευχήθηκε καλή επιτυχία στους μαθητές και στους διοργανωτές.

Τίμησε με την παρουσία του και έκανε απονομές στους νικητές ο κ. Ηρακλής Μπασούκος σκακιστής της Ευβοϊκής Ένωσης Σκακιστών.

Απονομές έκαναν επίσης οι κ.κ. Παναγιώτης Γιαννούτσος πρόεδρος της Ευβοϊκής Ένωσης Σκακιστών, Άννα Παυλίδου πρόεδρος της Σκακιστικής Ακαδημίας, Αλέξανδρος Σοϊλεμέζης πρόεδρος του συλλόγου Άβαξ και Πεσσοί, ο πατήρ Δημήτριος Πατεράκης (Ιερέας Προκοπίου) και η κ. Ράνια Αντωνίου πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δ.Σ. Χαλκίδας.

Προκρίθηκαν για την επόμενη φάση στο Περιφερειακό Σχολικό Πρωτάθλημα Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας τα τρία πρώτα αγόρια και τα τρία πρώτα κορίτσια της κάθε κατηγορίας.

Με τη συμμετοχή 13 ομάδων συνεχίστηκε την Κυριακή 27 Μαρτίου 2011 το Ομαδικό Σχολικό Πρωτάθλημα Ευβοίας.

Συμμετείχαν μια ομάδα Λυκείων, 1ο Λύκειο Χαλκίδας, και δύο ομάδες Γυμνασίων, του 1ου Γυμνάσιου και του 3ου Γυμνάσιου Χαλκίδας και δέκα ομάδες δημοτικών.

Οι ομάδες των Λυκείων και των Γυμνασίων αγωνίστηκαν σε έναν κοινό όμιλο.

Η ομάδα του 1ου Λυκείου Χαλκίδας αναδείχθηκε πρώτη στον όμιλο και πρωταθλήτρια στα Λύκεια με 4 βαθμούς, δεύτερη ομάδα στον όμιλο και πρώτη στα Γυμνάσια η ομάδα του 3ου Γυμνασίου με ένα βαθμό τρίτη στον όμιλο και δεύτερη στα γυμνάσια αναδείχθηκε η ομάδα του 1ου Λυκείου Χαλκίδας επίσης με ένα βαθμό.

Στα Δημοτικά πρωταθλήτρια ομάδα αναδείχθηκε η ομάδα του 20ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας «Διεκδικητές», δεύτερη η ομάδα του 20ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας «Αήττητοι» και τρίτη ομάδα η Α΄ ομάδα του 7ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας.

Απονομές στους νικητές έκαναν, ο κ. Ηρακλης Μπασούκος σκακιστής της Ευβοϊκής Ένωσης Σκακιστών η κ. Ράνια Αντωνίου πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δ.Σ. Χαλκίδας, η κυρία Νικολέττα Λαζαρίδου πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 20ου Δ.Σ. Χαλκίδας η κυρία Ελένη Σκόνδρα αντιπρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δ.Σ. Χαλκίδας, η κυρία Ελεάννα Σταυροπούλου πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 7ου Δ.Σ. Χαλκίδας και ο κ. Αθανάσιος Μετοχιάτης αντιπρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Χαλκίδας.

Στην τελετή λήξης ο κ. Γεώργιος Τσουνής ευχαρίστησε τους μαθητές για την συμμετοχή τους, τους γονείς που συνόδευαν τα παιδιά στα πρωταθλήματα του κορυφαίου πνευματικού αθλήματος, τον Αντιπεριφερειάρχη Εύβοιας κ. Αθανάσιο Μπουραντά για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα για παραχώρηση της αίθουσας συνεδριάσεων, τους τεχνικούς της Περιφερειακής Ενότητας Εύβοιας που εργάστηκαν Σάββατο και Κυριακή για την διεξαγωγή των πρωταθλημάτων και όλους όσους συνέβαλαν στην επιτυχημένη διεξαγωγή τους.

Δείτε αναλυτικά: Συμμετοχές, Αποτελέσματα, Συνθέσεις των ομάδων και Φωτογραφίες στο Site της Ακαδημίας: http://www.skakistikiakadimia.gr/

Τελική κατάταξη και προκρίσεις για το Ατομικό Περιφερειακό Σχολικό που θα διεξαχθεί στο Ξενοδοχείο Παλίρροια στην Χαλκίδα 12 Μαρτίου 2011
Προκριμένοι μαθητές - Προκριμένες μαθήτριες

ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
ΝΗΠΙΑ
    
     
Final Ranking    
     
Rank Name Pts   
1 ΝΤΟΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4½   
2 ΜΠΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4   
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2½   
4 ΡΟΥΣΤΕΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1½   
5 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1½   
6 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1   
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΒΑΣΙΛΑΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   9ο 6½ 
2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 5½ 
3 ΣΙΟΛΑ ΛΟΥΙΣ   7ο 5 
4 ΛΑΛΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ   2ο 5 
5 ΖΑΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   4ο 4 
6 ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   3ο 4 
7 ΔΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   9ο 4 
8 ΓΚΟΡΤΖΙΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ   9ο 4 
9 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   9ο 3½ 
10 ΨΥΧΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ   3ο 3½ 
11 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 4ο 3 
12 ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   2ο 3 
13 ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ F 4ο 3 
14 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ   4ο 3 
15 ΨΥΧΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   3ο 2½ 
16 ΒΟΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 7ο 2 
17 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 4ο 2 
18 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 4ο 1½ 
19 ΜΕΛΑΧΡΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 20ο 1 
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ   19ο 6½ 
2 ΤΖΩΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   20ο 5½ 
3 ΣΙΓΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ 5 
4 ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   21ο  5 
5 ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1ο 4½ 
6 ΝΤΟΒΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   7ο 4 
7 ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ F 1ο 4 
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ   3ο 4 
9 ΙΒΑΝΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   3ο 4 
10 ΛΟΥΚΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   9ο 3½ 
11 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 7ο 3½ 
12 ΤΡΥΠΑΚΗ ΔΑΝΑΗ F 7ο 3½ 
13 ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   9ο 3 
14 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   3ο 3 
15 ΓΙΑΠΛΕΣ ΝΙΚΟΣ   9ο 3 
16 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 7ο 2½ 
17 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F 1ο 2½ 
18 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 18ο 2½ 
19 ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   1ο 2½ 
20 ΛΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 9ο 2 
21 ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   2ο 2 
22 ΛΑΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 4ο 1 
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΜΠΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   1ο 6 
2 ΣΟΙΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΡΙΣ   20ο 6 
3 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1ο 5½ 
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ 5 
5 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   15ο 5 
6 ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ F ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 5 
7 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   7ο 4 
8 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   20ο 4 
9 ΚΑΣΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   4ο 4 
10 ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   4ο 4 
11 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΣ   ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ 4 
12 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ   2ο 4 
13 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   4ο Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ. 4 
14 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   9ο 4 
15 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 4 
16 ΣΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ   2ο 4 
17 ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ F 20ο 3 
18 ΒΑΡΒΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   7ο 3 
19 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 2ο 3 
20 ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ   20ο 3 
21 ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 20ο 3 
22 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ   7ο 3 
23 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ   4ο 3 
24 ΤΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ   4ο 3 
25 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   1ο 2½ 
26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   9ο 2½ 
27 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΜΑΝΟΣ   9ο 2½ 
28 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ   ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ 2 
29 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ F ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 
30 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   9ο 2 
31 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   26ο 2 
32 ΠΛΕΙΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   7ο 0 
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   ΑΦΡΑΤΙΟΥ 7 
2 ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   20ο 5½ 
3 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   20ο 5½ 
4 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   7ο 4½ 
5 ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   20ο 4 
6 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 20ο 4 
7 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   9ο 4 
8 ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   1ο 4 
9 ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   7ο 3½ 
10 ΜΑΚΡΩΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   7ο 3½ 
11 ΨΥΧΑ ΛΥΔΙΑ F 7ο 3½ 
12 ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 20ο 3½ 
13 ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ   2ο 3 
14 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   9ο 3 
15 ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   9ο 2½ 
16 ΜΠΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   1ο 2½ 
17 ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   20ο 2 
18 ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ   4ο 2 
19 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   20ο 1½ 
20 ΑΝΑΓΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   9ο 1 
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   9ο 7 
2 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1ο ΚΑΡΥΣΤΟΥ 5½ 
3 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ   7ο 5 
4 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ   19ο 4½ 
5 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ   4ο 4 
6 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 19ο 4 
7 ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   14ο  4 
8 ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   7ο 4 
9 ΚΑΛΛΕΡΓΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ   9ο 4 
10 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 7ο 3 
11 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ   7ο 3 
12 ΨΥΧΑ ΥΑΚΙΝΘΗ F 7ο 3 
13 ΛΙΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   9ο 3 
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   21ο 2½ 
15 ΤΣΟΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ F 21ο  2½ 
16 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ F ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1½ 
17 ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1½ 
18 ΠΑΙΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   4ο 1 
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   20ο 6 
2 ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   20ο 5½ 
3 ΜΑΝΤΖΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   20ο 5 
4 ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   20ο 4½ 
5 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   20ο 4½ 
6 ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   20ο 4 
7 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1ο 4 
8 ΤΕΡΕΡΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   1ο 4 
9 ΚΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ   1ο 3½ 
10 ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ F 1ο 3½ 
11 ΝΤΟΥΡΑ ΟΝΙ   20ο 3½ 
12 ΝΕΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1ο 3 
13 ΝΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   20ο 3 
14 ΡΑΠΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ   20ο 3 
15 ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1ο 2½ 
16 ΛΑΛΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 4ο 2 
17 ΣΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ F 2ο 1½ 
18 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ     0 
     

ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
ΓΥΜΝΑΣΙΑ    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Gr Pts
1 ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   1ο CG 5½
2 ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1ο BG 5
3 ΚΙΜΟΥΡΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   2ο CG 5
4 ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   1o AG 4½
5 ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   3ο BG 4
6 ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΕΥΤΕΡΠΗ F 1ο AG 4
7 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   1ο BG 4
8 ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 3ο BG 4
9 ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   1ο BG 4
10 ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AG 3½
11 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   3ο BG 3½
12 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   2ο CG 3
13 ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   2ο BG 3
14 ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1ο AG 2
15 ΜΟΣΧΟΥ ΜΥΡΤΩ F 1ο BG 1
     
ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
ΛΥΚΕΙΑ
    
     
Final Ranking    
     
Rank Name   Club Pts 
1 ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ   1ο ΛΥΚΕΙΟ 5 
2 ΜΙΧΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 4 
3 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 3 
4 ΜΑΤΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ 2 
5 ΜΠΑΡΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 1 
6 ΔΙΟΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑ F 2ο ΛΥΚΕΙΟ 0 


 




Δημοφιλή σήμερα

Αλλάζει η ώρα την Κυριακή 28 Οκτωβρίου

Αλλάζει η ώρα την Κυριακή 28 Οκτωβρίου

22/10/2018
Μια ώρα πίσω θα πρέπει να γυρίσουμε τα ρολόγια μας την Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2018, καθώς η ώρα αλλάζει από θερινή σε χειμερινή....
Πρόγραμμα εορτασμού 28ης Οκτωβρίου 2018 στην Χαλκίδα

Πρόγραμμα εορτασμού 28ης Οκτωβρίου 2018 στην Χαλκίδα

22/10/2018
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, την Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2018, θα πραγματοποιηθεί η μαθητική παρέλαση στην παραλία της Χαλκίδας....
Υποψήφιος Δήμαρχος Χαλκιδέων ο Γιάννης Μπάκας

Υποψήφιος Δήμαρχος Χαλκιδέων ο Γιάννης Μπάκας

23/10/2018
Την απόφασή του να είναι υποψήφιος δήμαρχος Χαλκιδέων στις εκλογές του προσεχούς Μαΐου ανακοίνωσε ο δικηγόρος Γιάννης Μπάκας....

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.
3D ΕΠΕ Τέντες Αιδηψού - Σάκης Μοσχόπουλος

Αρχή της σελίδας