Ειδήσεις - νέα από την Χαλκίδα και την Εύβοια | Eviaportal.gr

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων για 2 και 3 Απριλίου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Δροσιάς: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. - ΔΡΟΣΙΑ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Ερέτριας: ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΕΡΕΤΡΙΑ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Πρασίνου: ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - KYMH ΠΡΑΣΙΝΟΥ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Αλεξάνδρου: ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Ενωσιακό: ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΩΡΕΟΙ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Κριεζών: ΚΡΙΕΖΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Αυλωναρίου: ΑΥΛΩΝΑΡΙ - ΑΡΤΑΚΗ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Προκοπίου Ν.: ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική)

2-4-11 17,00 Γήπεδο Ιστιαίας: ΙΣΤΙΑΙΑ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Γουβών: ΓΟΥΒΕΣ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Καθενών: ΚΑΘΕΝΟΙ - ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Βατώντα: ΒΑΤΩΝΤΑΣ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Ενωσιακό: ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Μακρυμάλλης: ΑΤΤΑΛΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Πολιτικών: ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΙΔΗΨΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

3-4-11 11,30 Γήπεδο Σκύρου: ΣΚΥΡΟΣ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Καρύστου: ΜΑΡΜΑΡΙ - ΠΑΟΚ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Δροσιάς: ΑΥΛΙΔΑ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Κοσκίνων: ΚΟΣΚΙΝΑ - ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Τσαλίκη/Παπίλα: ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΔΥΣΤΟΣ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Νεοχωρίου: ΝΕΟΧΩΡΙ - ΛΗΛΑΝΤΙΟ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Αλεξάνδρου: ΑΛΑΤΣΑΤΑ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ

2-4-11 17,00 Γήπεδο Λουκισίων: ΕΡΜΗΛΙΟΣ - ΕΡΑΠΟΣ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Κηρίνθου: ΑΡΗΣ - ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Μακρυμάλλης: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΠΑΠΑΔΕΣ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Ν. Πύργου:ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ - ΚΑΜΑΡΙΑ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Κεχριών:ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΛΙΧΑΔΑ
2-4-11 17,00 Γήπεδο Καλαμακίδη:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚ. - ΑΓΙΟΣ
3-4-11 17,00 Γήπεδο Κοντοδεσποτίου: ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3-4-11 11,30 Γήπεδο Ενωσιακό: ΑΕΚ Χ. - ΚΑΜΑΡΕΣ
3-4-11 11,30 Γήπεδο Πρσίνου: ΠΡΑΣΙΝΟ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3-4-11 11,30 Γήπεδο Αλεξάνδρου: ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3-4-11 11,30 Γήπεδο Γυμνού: ΕΦΗΒΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χ.
3-4-11 11,30 Γήπεδο Κύμης: ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
3-4-11 11,30 Γήπεδο Αγ.Ιωάννη: ΤΡΑΧΗΛΙ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
3-4-11 11,30 Γήπεδο Καλαμακίδη: ΕΥΡΙΠΟΣ - ΖΑΡΑΚΕΣ




Δημοφιλή σήμερα

Στην εορτή της Αγίας Σοφίας στην Ξηρόβρυση ο Δήμαρχος Χαλκιδέων με αντιπροσωπεία του Δήμου

Στην εορτή της Αγίας Σοφίας στην Ξηρόβρυση ο Δήμαρχος Χαλκιδέων με αντιπροσωπεία του Δήμου

17/9/2018
Πανηγυρίζει σήμερα Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου 2018 ο Ιερός Ναός Αγίας Σοφί...
Εθελοντισμός καθαρισμός βυθού και ακτής στην Παραλία Αυλίδος

Εθελοντισμός καθαρισμός βυθού και ακτής στην Παραλία Αυλίδος

18/9/2018
Με το σύνθημα κάνε το καλό βγάλ' το από το γιαλό, την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018 θα πραγματοποιηθεί Εθελοντισμός καθαρισμός βυθού...
Επιστρέφει ανανεωμένος ο Home Radio 89.1

Επιστρέφει ανανεωμένος ο Home Radio 89.1

17/9/2018
Ο Home Radio 89.1, ο σταθμός που τα τελευταία χρόνια κάνει τη διαφορά στα ερτζιανά της Χαλκίδας ξεκινάει τις εκπομπές του στις 24 Σεπτεμβρίου 2018....

Κάνε το δικό σου σχόλιο

Όνομα
Email (δεν θα εμφανίζεται)
Σχόλια (δεν θα δημοσιεύονται σχόλια με διευθύνσεις προς άλλους ιστότοπους)
* Η συμπλήρωση όλων των πεδίων της φόρμας είναι υποχρεωτική.

Αρχή της σελίδας